Zakres usług.

svg-image

Prawo Karne & Prawo Karne Skarbowe

svg-image

Usługi świadczone przez Kancelarię w zakresie prawa karnego oraz prawa karnego skarbowego opierają się na udzieleniu czynnej pomocy prawnej na etapie postępowania przedsądowego (postępowanie przygotowawcze), sądowego (postępowanie procesowe i nieprocesowe), a także oferuje pomoc po wydaniu orzeczeń w zakresie m.in. warunków wykonania kary.

svg-image

Prawo Handlowe & Gospodarcze

svg-image

Kancelaria w oparciu o wieloletnie doświadczenie kieruje stałą obsługę prawną do przedsiębiorców krajowych i zagranicznych, w szczególności z branży przemysłowej, motoryzacyjnej, informatycznej, medycznej oraz handlowej. Oferujemy dopasowaną do zindywidualizowanych potrzeb każdego przedsiębiorstwa współpracę opartą m.in. o analizę i konstruowanie wielopodmiotowych umów, przeprowadzanie Due diligence, audytów oraz przekształceń, a także oferujemy bieżącą obsługę prawną spółki w zakresie jej wewnętrznego funkcjonowania. 

svg-image

Prawo Rodzinne & Opiekuńcze

svg-image

Kancelaria oferuje pomoc prawną dotyczącą prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności w zakresie spraw rozwodowych, kwestii dorobku małżeńskiego, świadczeń alimentacyjnych, czy ustalenia opieki nad dzieckiem.

Doskonale wiemy, że sprawy rodzinne nie należą do najprostszych. Nasz doświadczony zespół każdorazowo poszukuje optymalnych rozwiązań, przygotowuje klientów odpowiednio do rodzaju sprawy, a także pomaga w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów mających znaczenie dla wykazania ich interesu prawnego. 

svg-image

Prawo Pracy & Ubezpieczeń Społecznych

svg-image

Oferujemy pomoc prawną dla podmiotów indywidualnych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych na etapie przedsądowym oraz procesowym. Kancelaria w ścisłej współpracy z Klientem pomaga zebrać wymagane dokumenty odpowiednio dopasowane do zindywidualizowanego interesu prawnego każdego Klienta.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i poszukujesz obsługi prawnej kadr zajrzyj w sekcje – Prawo Handlowe i Gospodarcze – tam znajdziesz ofertę skierowaną dla Twojej działalności. 

svg-image

Pozostałe Dziedziny Prawa

svg-image

Jeśli masz nietypową sprawę, chętnie się nią zajmiemy! Lubimy nowe tematy i do każdego podchodzimy z zainteresowaniem.

Kancelaria Adwokacka Franik-Kopeć©
Wszystkie prawa zastrzeżone 2024

Projekt i wykonanie Maciej Kopeć©

Adwokat Katowice | 
Kancelaria Adwokacka Katowice