O kancelarii.

Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Franika i adw. Grzegorza Kopcia została założona w 1998 roku w Katowicach. Od tego czasu nieprzerwanie świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych na obszarze województwa śląskiego, w szczególności Katowic, oraz klientów indywidualnych na terenie całego kraju. Zakres świadczonych usług prawnych obejmuje sprawy sądowe oraz pozasądowe, z którym można zapoznać się w zakładce Zakres Usług.

Kancelaria Adwokacka Franik-Kopeć prowadzi wieloletnią praktykę w bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorców m.in. branży motoryzacyjnej, informatycznej, medycznej, handlowej, a także posiada wszechstronne doświadczenie w reprezentacji klientów indywidualnych m.in. w sprawach karnoskarbowych, karnych, cywilnych (w tym z zakresu prawa zobowiązań, prawa rzeczowego oraz spadków), a także w sprawach rodzinnych oraz z zakresu prawa pracy.

Celem naszej Kancelarii od ponad 26 lat jest najwyższa jakość świadczonych usług prawnych, a każdą sprawę traktujemy w zindywidualizowany sposób, odpowiadając na oczekiwania naszych klientów w oparciu o bliską współpracę, zaufanie oraz zaangażowanie naszego zespołu, dysponującego szerokim doświadczeniem zawodowym, znajomością aktualnych realiów biznesowo-gospodarczych oraz inspirowanego nieustannym rozwojem.

Kancelaria Adwokacka Franik-Kopeć Katowice, Adwokat Katowice, Kancelaria Adwokacka Katowice

Ponad 26 lat doświadczenia.

Kancelaria Adwokacka Franik-Kopeć©
Wszystkie prawa zastrzeżone 2024

Projekt i wykonanie Maciej Kopeć©

Adwokat Katowice | 
Kancelaria Adwokacka Katowice